Dobre otwarcie nowego roku – odebraliśmy klucze do Centrum Pro NGO

Dobre otwarcie nowego roku – odebraliśmy klucze do Centrum Pro NGO

Jak dobrze rozpocząć rok? W Fundacji Pro NGO jest to równoznaczne z odebraniem kluczy do lokalu, w którym powstaje Centrum Pro NGO. To dla nas nie tylko dobry początek roku, ale także krok w stronę realizacji kolejnego, dużego projektu.

Centrum Pro NGO to miejsce, które niebawem otworzymy dla pierwszych beneficjentów i wolontariuszy. Mamy nadzieję, że stanie się miejscem aktywności edukacyjnej, rozwojowej, a także miejscem spotkań i networkingu. Chcemy, aby Centrum skupiało różne grupy odbiorców, budując silną społeczność.

To miejsce pełnić będzie również funkcję magazynu dla mebli i sprzętu komputerowego, które w ciągu roku przekazujemy organizacjom pozarządowym. Celem Centrum jest również wspieranie liderów społecznych i tworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz zwyczajnej, ludzkiej rozmowy.

Zależy nam na tym, aby NGO otrzymały w Centrum kompleksową pomoc, a biznes mógł rozwijać się, partycypując w tych działaniach.

Wierzymy, że w życiu przychodzi taki moment kiedy czujesz, że to właśnie to miejsce i ten czas! A nasz nowy adres jest tego dowodem. Do zobaczenia przy ulicy Dobry Początek 5 w Krakowie!