Dołącz do Pro NGO Club i rozwijaj swoją organizację

Dołącz do Pro NGO Club i rozwijaj swoją organizację

Od czerwca ruszamy z nowym projektem – Pro NGO Club,  którego celem jest integracja organizacji pozarządowych na tle międzynarodowym. Członkowie Klubu otrzymają wsparcie merytoryczne, przestrzeń do integracji oraz możliwość nawiązania cennych kontaktów. Dołącz do Klubu i zyskaj dostęp do bazy wiedzy, dedykowanych spotkań oraz możliwość współpracy z ekspertami. Postaw na rozwój.

Projekt realizowany jest przez Fundację Pro NGO z siedzibą przy ulicy Dobry Początek 5 w Krakowie. Ta nowatorska inicjatywa powstała w odpowiedzi na potrzeby wsparcia w rozwoju, wymianie doświadczeń, profesjonalizacji, networkingu, edukacji oraz budowaniu wartościowych relacji wśród organizacji pozarządowych.

Wsparcie dla NGO

Przez cztery lata działalności Fundacji zgromadziliśmy bazę materiałów edukacyjnych, w tym treści eksperckich i wzorów dokumentów. Chcemy podzielić się dostępem do niej z członkami Klubu, bo wierzymy, że stworzone w prosty i merytoryczny sposób dokumenty będą idealną bazą wiedzy do wsparcia rozwoju organizacji pozarządowych.

Zapewniamy również przestrzeń do wspólnej wymiany doświadczeń i swobodnej integracji oraz networkingu. W naszym Centrum organizowane będą różnorodne szkolenia, spotkania i warsztaty, na których będziemy dzielić się wiedzą ekspercką by wspierać zarówno liderów społecznych, pracowników jak i członków zarządu NGO.

W ramach wsparcia doradczego i budowania świadomego społeczeństwa obywatelskiego zapewniamy również promocję w środowisku biznesowym i możliwość współpracy w takich kwestiach jak budowanie wizerunku czy sponsoring.

Uczestnictwo w projekcie

Aby dołączyć do Pro NGO Club należy przesłać swoje zgłoszenie poprzez formularz dostępny na stronie www.CentrumProNGO.pl/Club/

Po wypełnieniu formularza zostanie wystawiona faktura, w zależności od wybranego pakietu – Basic lub Premium.

Pakiet Basic obejmuje m.in.: 12-miesięczne Członkostwo w Klubie, tytuł Członka Pro NGO Club, dostęp do Bazy wzorców dokumentów, możliwość udziału w spotkaniach sieciujących, szkoleniach i warsztatach realizowanych w ramach Klubu (minimum 4 spotkania rocznie) oraz dostęp do ofert specjalnych dostarczanych przez Fundację Pro NGO i jej Partnerów.

Pakiet Premium obejmuje dodatkowo m.in.: możliwość udziału w wydarzeniu CSR  i ESG® – od ludzi dla ludzi, łączącym społeczność międzynarodową, w roli wystawcy lub całoroczne wsparcie i doradztwo ekspertów czy udział w podcaście Pro NGO.

Chcemy wesprzeć w rozwoju jak największą liczbę organizacji pozarządowych, dlatego dbamy o promocję oraz wizerunek naszych członków. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczone dla członków materiały oraz informacje stanowiły merytoryczne źródło informacji, które po analizie i dostosowaniu wdrożą do swoich organizacji.

Mamy ogromną nadzieję na aktywny udział w organizowanych przez nas spotkaniach i warsztatach. Widzimy się już niebawem!