Multicowork dla NGO – nowość

Multicowork dla NGO – nowość

Projekt Multicowork powstał jako odpowiedź na potrzeby biznesu oraz organizacji pozarządowych w odniesieniu podniesienia komfortu pracy zdalnej dla pracowników oddelegowanych do pracy poza biurem.

Zdając sobie sprawę z wyzwań jakie niesie za sobą praca w domu (logistyka mieszkaniowa, relacje z pozostałymi domownikami, ergonomia pracy, łącza telekomunikacyjne), Multicowork zbudował środowisko, w którym w ramach abonamentu umożliwione jest korzystanie nie z jednego biura coworkingowego, ale z różnych biur ulokowanych w różnych miastach i zarządzanych przez różnych operatorów coworkingowych.

Celem Multicowork jest także wsparcie psychiczne i budowanie relacji społecznych między ludźmi, pracownikami jednej lub wielu firm, którzy źle znoszą pracę w pełnej izolacji. Dzięki korzystaniu z usług biur coworkingowych, pomagamy w poznawaniu nowych osób, zarówno w kontaktach biznesowych jak i społecznych.


Przedstawiciele organizacji NGO, dzięki Multicowork, mogą stać się częścią szerokiej biznesowej społeczności, a korzystanie z biur coworkingowych może sprzyjać poznawaniu nowych kontaktów biznesowych. Przestrzenie coworkingowe, z jednej strony mogą pomóc zbudować taką relację, jak również i przeprowadzić spotkanie lub szkolenie ? gdyż zazwyczaj dysponują w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi o różnej wielkości.


Multicowork ma kilka pakietów, które są dostępne dla biznesu, lecz dla organizacji NGO przygotował specjalną ofertę, dającą szereg biznesowych możliwości. Już za 250 PLN netto miesięcznie za podstawowy Pakiet Multicowork, pracownicy organizacji NGO mają możliwość korzystania z każdego coworku, który jest zrzeszony w sieci Multicowork. Do końca marca 2021 cena pakietu podstawowego Multicowork wynosi 125 PLN netto przy podaniu hasła “Pro NGO”. W tej cenie osoba korzystająca z abonamentu, może raz w tygodniu skorzystać z dowolnego zrzeszonego w Multicowork biura coworkingowego.

Najczęściej zadawane pytania oraz kontakt: