Najnowsze wydanie Magazynu Kompas NGO już dostępne!

Najnowsze wydanie Magazynu Kompas NGO już dostępne!

Magazyn Kompas NGO to kwartalnik, w którym znajdziesz informacje z obszaru CSR, ESG, HR i wolontariatu pracowniczego, PR i komunikacji, a także mnóstwo informacji dotyczących współpracy z NGO. Cały czas tworzymy dla Państwa wartościowe treści, które pomagają organizacjom pozarządowym rozwijać się, a środowisku biznesowemu lepiej zrozumieć funkcjonowanie sektora non-profit.

W tym numerze znajdziecie Państwo artykuł pt. „Jak rozpocząć wdrożenie polityki różnorodności w organizacji – dobre praktyki”, który pomoże tworzyć bardziej dostępne i inkluzywne miejsca pracy. Dla tych z Państwa, którzy chcą wprowadzić wolontariat do swoich organizacji, przydatny może być artykuł „Wprowadzanie czasu wolontariackiego w firmie” oraz artykuł, który tłumaczy, jak efektywnie zarządzać wolontariatem pt. „Lider grupy wolontariuszy, czyli jak koordynator wolontariatu może ułatwić sobie życie”.

Przedstawicieli NGO, którzy chcą zwiększyć ruch na swojej stronie internetowej oraz poznać tajniki SEO i pozycjonowania, zachęcamy do lektury artykułu pt. „SEO w NGO”. W magazynie nie mogło zabraknąć również treści, które rozwijają kompetencje zarządcze. Tego, jak zarządzać finansami, dowiedzą się Państwo z artykułu pt. „Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych – kluczowe zasady”.

Zobacz Magazyn Kompas NGO