Pobierz najnowsze wydanie Magazynu Kompas NGO

Pobierz najnowsze wydanie Magazynu Kompas NGO

Dziś ukazał się najnowszy numer Magazynu Kompas NGO. Jak w każdym wydaniu i w tym numerze Czytelnicy znajdą ciekawe artykuły dotyczące tematyki społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju, dobrych praktyk oraz porad z obszaru komunikacji i  budowania relacji.

W magazynie nie mogło zabraknąć materiałów dedykowanych organizacjom pozarządowym i treści, które pomagają NGO współpracować z biznesem i rozwijać swoje kompetencje.

Widoczny jest w biznesie pozytywny trend: coraz więcej firm stara się uważniej reagować na potrzeby swoich pracowników, tworzyć przyjazne i wolne od uprzedzeń miejsca pracy oraz dbać o komfort i dobrostan zatrudnionych, dlatego w tym numerze sporo uwagi poświęciliśmy także tej tematyce.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem czasopisma! Znajdziecie w nim nie tylko wartościowe treści, ale również inspirujące historie, przykłady dobrych praktyk, porady eksperckie i wiele więcej. Bądźcie na bieżąco z najnowszymi trendami i poszerzajcie swoją wiedzę z zakresu CSR, ESG, HR, komunikacji i współpracy z NGO.

Pobierz bezpłatnie:  https://kompasngo.pl/magazyn