Hotel Mercure Kraków Stare Miasto został Partnerem Fundacji Pro NGO!

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto został Partnerem Fundacji Pro NGO!

To już oficjalne! Miło nam poinformować, że Hotel Mercure Kraków Stare Miasto został Partnerem Fundacji Pro NGO!

Hotel Mercure Kraków Stare Miasto reprezentuje wyjątkową, pełną niezwykłej atmosfery lokalizację w samym sercu Krakowa. Hotel jest znany ze swojego indywidualnego podejścia do Gości, wysokiej jakości usług oraz współpracy z lokalnymi dostawcami. Taka postawa idealnie wpasowuje się w promowane przez naszą organizację wartości.  

Nie da się nie zauważyć, że Hotel wyraźnie podkreśla lokalny charakter miejsca, w którym się znajduje. Widać to w ramach takich działań, jak kultywowanie tradycji, popularyzację regionalnych usług i – oczywiście – kuchni. Ponieważ i my, jako Fundacja Pro NGO, wierzymy w moc wzmacniania rozwoju lokalności społecznej, doceniamy zaangażowanie Partnera w promowanie tej idei. Cieszymy się, że nasze działania zwracają uwagę i zachęcają do współpracy podmioty, które dbają o dobro społeczności lokalnej.

Ze wsparciem Partnera będziemy mogli rozwijać działalność fundacyjną na krakowskim gruncie. Hotel Mercure Kraków Stare Miasto będzie gościł uczestników i uczestniczki Warsztatów CSR i ESG® . W tej lokalizacji będą odbywać się spotkania osób, które chcą rozwijać swoją wiedzę z obszarów działań społecznych, środowiskowych, które stanowią elementy koncepcji ESG i są istotne z punktu widzenia firmy oraz jej otoczenia.

Hotelowi Mercure Kraków Stare Miasto serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i włączenie się do współpracy!