Kontynuujemy współpracę z Clickmeeting

Kontynuujemy współpracę z Clickmeeting

Fundacja Pro NGO w ostatnim roku zrealizowała 60 spotkań online, są to działania kierowane do organizacji pozarządowych, pracowników firm i korporacji oraz przedstawicieli administracji publicznej.

W obecnej sytuacji i problemach wynikających z trwania pandemii koronawirusa tworzenie spotkań online umożliwia nam prowadzenie profesjonalnych działań dla trzeciego sektora zachowując wysoki standard, wygodę i bezpieczeństwo. Działania te są możliwe dzięki współpracy z Partnerem –  platformą ClickMeeting.

Platformę wykorzystujemy do prowadzenia dużych spotkań i eventów jak Kongres Pro NGO, a także spotkań tematycznych jak CEO4ProNGO, w których to prezesi, dyrektorzy firm i korporacji dzielą się swoją wiedzą z organizacjami pozarządowymi z całego kraju. Fundacja organizuje także szkolenia i warsztaty projektowe, realizując projekty dla organizacji pozarządowych z woj. małopolskiego, czy warmińsko-mazurskiego. Platformę wykorzystujemy także  do realizacji indywidualnych spotkań i doradztwa.

?Platforma ClickMeeting odpowiada na nasze potrzeby, umożliwia nam stały kontakt z odbiorcami i współpracownikami oraz efektywne prowadzenie działań statutowych związanych z prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla organizacji pozarządowych. Tworzenie wydarzeń online to także szansa na dotarcie do większej liczy odbiorców, z naszych działań korzystają organizacje pozarządowe z całego kraju? ? mówi Marta Schabikowska, Członek Rady Fundacji.

Współpraca z platformą ClickMeeting umożliwia nam rozwój działalności Fundacji i prowadzenie działań pomocowych na coraz większą skalę. Działania edukacyjne pozwalają NGO rozpocząć współpracę z biznesem i efektywnie rozwijać się, a co za tym idzie zwiększyć poziom niesionej pomocy. Celem Fundacji jest profesjonalizacja organizacji pozarządowych i budowanie silnego trzeciego sektora w Polsce. Realizujemy ten cel m.in. poprzez dedykowanie NGO?som szkolenia edukacyjne i warsztaty.

?Firma ClickMeeting już od kilku lat czynnie wspiera Fundacje i Organizacje Charytatywne udostępniając swoja platformę. Ponad rok temu wdrożyliśmy prężnie działający program współpracy Partnerskiej, którego głównym celem jest wdrażanie nowych, ciekawych projektów oraz wsparcie Instytucji pozarządowych. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wzmacniać takie Fundacje jak Pro NGO oraz zostajemy otwarci i gotowi na nowe współprace.?- mówi Jakub Rzepniewski, Social Media and Community Specialist w firmie Clickmeeting.

Dziękujemy naszemu Partnerowi za wsparcie w profesjonalizację działań NGO i zaangażowanie w projekty Fundacji. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie nadal się rozwijać i stanie się elementem budującym coraz lepszej przyszłości.