Marek Gonsior w Jury naszego konkursu.

Marek Gonsior w Jury naszego konkursu.

Projekt ?Pomagaj z Pasją? Fundacji Pro NGO wchodzi w Nowy Rok z przytupem! Do grona jury konkursu dołączył p. Marek Gonsior znany, wieloletni ekspert w dziedzinie marketingu

, właściciel firmy doradczej Marketers. Jego dorobek został doceniony m.in. tytułem Dyrektora Marketingu Roku oraz nagrodą w kategorii ?Wysoka efektywność ? Sales & Marketing Director? w tym samym konkursie. Jest prelegentem prestiżowych konferencji branżowych (m.in. I Love Marketing, Marketing Progress, InternetBeta, Video Wars, Golden Marketing Conference), autorem tekstów z zakresu szeroko rozumianego marketingu i ekspertem komentującym strategie marketingowe na łamach portalu WirtualneMedia.pl.

?Myślę, że dzisiaj, w okresie pełnym niepewności i złych informacji, potrzebujemy świeżego spojrzenia, szansy na oderwanie się od codziennych trosk. Przede wszystkim jednak potrzebujemy solidarności. Na tę potrzebę odpowiadają inicjatywy takie jak ta, stanowiące pomost między pracodawcami, pracownikami, potrzebującymi i trzecim sektorem. Dobre rzeczy inspirują i jestem pewien, że ten konkurs jest właśnie jedną z takich rzeczy.? ? mówi Marek Gonsior, właściciel firmy doradczej Marketers.

?Pomagaj z Pasją? ma na celu zaangażować pracowników firm i korporacji do udziału w nietuzinkowej inicjatywie mającej na celu stworzenie wyjątkowego, unikatowego dzieła bądź utworu wykorzystując swój talent i umiejętności. Prace konkursowe zostaną ocenione przez grono wybitnych ekspertów z dzienny biznesu i mediów oraz nagrodzone.

Akcja ma na celu wesprzeć organizacje pozarządowe, gdyż dochód ze sprzedaży prac konkursowych zostanie przekazany organizacjom wskazanym przez  uczestników konkursu. Niosąc pomoc każdy uczestnik konkursu, będzie miał okazję pokazać swój potencjał i kreatywnie wykorzystać czas poświęcony na przygotowanie swojej pracy.

Konkurs odpowiada na potrzeby pracowników firm, którzy coraz silniej odczuwają skutki zdalnej pracy i odosobnienia. ?Pomagaj z Pasją?, to także wyjątkowa okazja do uświadomienia sobie jak ważne i istotne jest pomaganie w czasach, w których przytłoczeni codziennymi zmartwieniami zapominamy o potrzebach serca i wsparcia tych najbardziej potrzebujących. 

Więcej informacji o Pomagaj z pasją jest dostępne na www.pomagajzpasja.pl