Znamy laureatów konkursu

Znamy laureatów konkursu

Podczas targów, które miały miejsce 4 grudnia i realizowane były w ramach Kongresu ESG Polskiej Mocy Biznesu w Warszawie, Fundacja Pro NGO przeprowadziła konkurs wśród osób odwiedzających nasze stoisko wystawiennicze.

Uczestnicy i uczestniczki odpowiadali na jedno z trzech pytań konkursowych, pytanie dostoswane było do posiadanej superMOCy społecznej.

Oto poprawne odpowiedzi:

Pytanie 1, Odkrywca:

W 2020 roku zorganizowaliśmy Kongres Pro NGO, podczas którego zapytaliśmy uczestniczące NGO o współpracę z Ambasadorem. Jak sądzisz, jaki % nie współpracuje z Ambasadorem?

Odpowiedź:  91%

Pytanie 2, Mędrzec:

W 2020 roku zorganizowaliśmy Kongres Pro NGO, podczas którego zapytaliśmy uczestniczące organizacje pozarządowe, czy posiadają ofertę lub propozycję współpracy dla firm. Jaki % organizacji posiada ofertę?

Odpowiedź: 38%

Pytanie 3, Działacz:

W ramach projektu “Pomagaj z pasją” wolontariusze z firm tworzą dzieła, które przekazywane są na aukcje charytatywne wspierające działania organizacji pozarządowe. Jaka była najdłuższa trasa (w km), jaką pokonało dzieło na wystawę organizowaną w ramach konkursu “Pomagaj z pasją”?

Odpowiedź: 1500 km

Laureatami konkursu są:

🏆 Tatiana E. – nagroda: darmowy bilet na galę podsumowującą Warsztaty CSR i ESG®

🏆 Filip E. – nagroda: udział w Podcaście Pro NGO

🏆Agnieszka G. – nagroda: darmowy bilet na galę podsumowującą Warsztaty CSR i ESG®

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.