Jasiek Mela Ambasadorem Fundacji Pro NGO

Jasiek Mela Ambasadorem Fundacji Pro NGO

Jasiek Mela został ambasadorem Fundacji Pro NGO. Przez wiele lat prowadził własną Fundację ?Poza Horyzonty?, a po zakończeniu jej działalności postanowił kontynuować pomaganie. Wspiera działania naszej Fundacji

mającej na celu profesjonalizowanie działań organizacji pozarządowych oraz wspieranie ich rozwoju.

?Z zespołem Fundacji Pro NGO znamy się od kilku lat. Wspólnie realizowaliśmy projekty CSR-owe i akcje charytatywne. To niezwykle istotne, aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi, zwłaszcza organizacjami pozarządowymi. To wspaniale, że powstała Fundacja, która wykorzystując swój potencjał, będzie pomagać innym organizacjom w rozwoju i profesjonalnym działaniu?.

Jasiek Mela

Jasiek zasłynął jako wytrwały podróżnik, działacz społeczny, mówca motywacyjny, świetnie odnajduje się w roli trenera i motywatora, ma m.in. bogate doświadczenie w realizacji szkoleń motywacyjnych dla firm. Wykazuje empatię i zapał we współpracy z ludźmi, mobilizuje do działania, a swoją postawą udowadnia, że wszystko jest możliwe.

Mimo swojej niepełnosprawności aktywnie udziela się w licznych akcjach charytatywnych i wolontariacie. Wraz z Fundacją Pro NGO angażuje się w projekty wspierające organizacje pozarządowe, wspólnie edukujemy, mobilizujemy do działania, szkolimy i dzielimy się wiedzą. Jasiek inspiruje swoich słuchaczy, zaraża energią oraz poczuciem humoru, a spotkania z nim to nie tylko coaching, ale również czysta przyjemność. Tak cenna wiedza i doświadczenie, z całą pewnością pomogą organizacjom pozarządowym w całym kraju.

Fundacja Pro NGO we współpracy z Naszym Ambasadorem realizuje działania pomocowe na wielu płaszczyznach. Prowadzimy warsztaty, webinaria, szkolenia dla organizacji pozarządowych, które uczą jak nawiązywać współpracę z firmami oraz korporacjami. Certyfikujemy organizacje w ramach projektu “BSHCert.pl“, w którym organizacje spełniające standardy biznesowe otrzymują Certyfikat BSH, wpływający pozytywnie na wizerunek i wiarygodność organizacji. Najnowszym projektem Fundacji jest projekt “Liderzy dla NGO“, w ramach którego firmy z całej Polski oraz ich przedstawiciele i wolontariusze, prezentują na grupach działania mające wpływ na rozwój i realizację projektów przez NGO działających na terenie ich województwa. Celem projektu jest wsparcie działań organizacji 3-go sektora oraz dostarczanie informacji i praktycznej wiedzy.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z Jaśkiem Melą będzie dla Fundacji Pro NGO dużym wsparciem i motorem napędowym, który pozwoli wspierać jeszcze większą ilość organizacji pozarządowych w Polsce.