Przyjechało wsparcie – KIA Wadowscy Partnerem Fundacji!

Przyjechało wsparcie – KIA Wadowscy Partnerem Fundacji!

Fundacja Pro NGO współpracuje z sektorem prywatnym od początku swojej działalności. Stawiamy na efektywne partnerstwa z firmami, dostarczając wzajemnych korzyści.

Współpracujemy z przedstawicielami różnych branż, jest jednak jedna rzecz, która łączy naszych partnerów – to odpowiedzialne podejście i wyznawane wartości. Do grona Partnerów Fundacji Pro NGO dołączyła KIA Wadowscy –  Autoryzowany Dealer oraz Serwis samochodów Kia.

Kia Wadowscy to marka wywodząca się z ponad 50-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, które owocuje dobrym kontaktem z klientem i zrozumieniem jego potrzeb. Nasz Partner może się poszczycić wysoką jakością obsługi klienta, co zostało  docenione i nagrodzone. W roku 2021 i 2023 Kia Wadowscy otrzymali nagrodę za Najwyższy Wskaźnik Zadowolenia Klienta w kategorii Sprzedaż. Poza wysoką jakością usług, innowacyjnością i troską o klienta, Kia Wadowscy angażują się również w działania na rzecz lokalnej społeczności oraz wspierają krakowskie fundacje, które dbają o dobro drugiego człowieka. Serdecznie dziękujemy naszemu Partnerowi za otwartość oraz za aktywne zaangażowanie w działania Fundacji Pro NGO od samego początku naszej współpracy. Przed nami niezwykle interesująca podróż, cieszymy się, że możemy wyruszyć w nią razem.