Targi pracy, BSS Forum i Gala Outsourcing Stars

Targi pracy, BSS Forum i Gala Outsourcing Stars

Od poniedziałku Marta i Grzegorz przebywają w Gdańsku reprezentując Fundację. Właśnie tutaj odbywa się kilka ważnych wydarzeń sektora korporacyjnego, w których bierzemy aktywny udział.

Targi Pracy „Moja Praca, Mój Rozwój

Chcesz rozwijać swoją ścieżkę kariery albo dopiero wchodzisz na rynek pracy i poszukujesz inspiracji? Targi Pracy to miejsce dla Ciebie. 5 i 6 kwietnia w Gdańsku odbywają się Targi Pracy „Moja Praca, Mój Rozwój, Mój Wybór”. Ciekawe oferty pracy, inspirujące wykłady i prelekcje, networking, a także chwila na relaks.

Jednym z ekspertów będzie Jasiek Mela, który 6 kwietnia o 15:00 poprowadzi prelekcję „Motywacja i zaangażowanie pracowników”. To jednak nie wszystko! Jeśli stawiasz na rozwój osobisty oraz zdobywanie nowych kompetencji zapraszamy do rozmowy.

The BSS Forum

The BSS Forum to międzynarodowa konferencja poświęcona sektorowi nowoczesnych usług dla biznesu. W 2022 roku uczestnicy będą mogli poznać atrakcyjność inwestycyjną Trójmiasta oraz poznać najnowsze trendy i regulacje z obszarów prawa, komunikacji, sprzedaży, zarządzania kadrami i działalności operacyjnej przedsiębiorstw.

Celem The BSS Forum jest skupienie się na najważniejszych trendach i wyzwaniach przed jakim staje sektor BSS na przełomie kolejnego 10-lecia. W dyskusjach, prelegenci wrócą do omówienia fundamentów, na których zbudowany jest sektor nowoczesnych usług dla biznesu.

Gala Outsourcing Stars

Gala Outsourcing Stars to najbardziej spektakularne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Europie. Podczas Gali odbywa się finał konkursu Outsourcing Stars, a zarazem nagrodzenie firm, które rozwijały się najszybciej w minionym roku.

Jak wyglądały poprzednie edycje?