Współpraca z Salesforce Trailblazer Community we Wrocławiu

Współpraca z Salesforce Trailblazer Community we Wrocławiu

Z radością informujemy, że w tym roku udało nam się nawiązać współpracę z Salesforce Trailblazer Community we Wrocławiu. Społecznością zrzeszającą ludzi działających w technologii Salesforce.

Grupa powstała w 2021 r. z inicjatywy architektów, programistów oraz analityków biznesowych, którzy poza codzienną pracą i projektami, postanowili dzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, aby pomóc innym. Na co dzień poprzez organizację szkoleń, wykładów oraz spotkań, które mają na celu wspólny rozwój, a także ułatwienie startu osobom rozpoczynającym swoją karierę zawodową.

W ramach tej współpracy Fundacja PRO NGO objęła patronatem medialnym wydarzenie Salesforce Hackathon Wrocław 2022, podczas, którego uczestnicy będą pracować nad gotowym rozwiązaniem, skrojonym na potrzeby Fundacji Jagoda, zajmującej się głównie pomocom dla osób poparzonych oraz propagowaniem wiedzy na temat choroby oparzeniowej.

Głównym celem projektu jest ułatwienie codziennej pracy Fundacji poprzez:

  • wdrożenie rozwiązania opartego o technologię Salesforce;
  • dostarczenie rozwiązania skrojonego na potrzeby organizacji non-profit;
  • dostarczenie 10 darmowych, dożywotnich licencji dla pracowników NGO;
  • przyspieszenie i automatyzację procesów.

Wdrożone oprogramowanie przyspieszy i zautomatyzuje procesy, dzięki czemu organizacja będzie mieć czas na to, co najważniejsze – pomaganie.

Uczestnictwo w Salesforce Hackathon Wrocław 2022 jest w pełni bezpłatne. Zgłoszone drużyny otrzymają pełne wsparcie od strony technicznej, merytorycznej, a także biznesowej, a co najważniejsze, efektem ich pracy będzie gotowy produkt, który przez lata będzie wspierać beneficjenta.

Dobro zawsze powraca, dlatego zachęcamy do zapisów i zapoznania się ze szczegółami na stronie wydarzenia.

Więcej informacji i rejestracja